rekonstrukce budov v Kraj Vysocina

O výsledcích 29

Pavel Jambor

Zubří 62, 592 31 Zubří, Česko

STAVEBNÍ PRÁCE VYSOČINA- Pavel Jambor.Provádíme kompletní stavby - výstavba domů na klíč stěžejní součást naší činnost.Dlouhodobě se věnujeme také rekonstrukcím

Drdlík Josef - Střešní šindele

Poděbradovo náměstí, 539 01 Hlinsko, Česko

Firma zabívající se výrobou a montáží dřevěného štípaného šindele, dodáním a montáží plastového šindele EUREKO DDS II. Meti hlavní náplň firmy patří rekonstrukce šindelových střech.

Stavebnicví Pospíšil

Budišov 236, 675 03 Budišov, Česko

www.stavebnictvi-pospisil.cz

HW Panty S.r.o.

Veverské Knínice 258, 664 81 Veverské Knínice, Česko

Provádíme sanace, izolace a vysoušení vlhkého zdiva v Brně a okolí. Realizujeme izolace vlhkého zdiva podřezáním i diamantovým lanem. Jsme výhradním zástupcem metody HW-systém. Garantujeme 100 % …

Stavebnictví Pospíšil

Budišov 236, 675 03 Budišov, Česko

www.stavebnictvi-pospisil.cz

Jihobklad.cz

Peč 48, 380 01 Peč, Česko

Rekonstrukce bytů a bytových jader, realizace koupelen, kuchyně a interiéry na míru. Jihlava | Jindřichův Hradec | Dačice.

Libor Straka - INTERIÉRY JIHLAVA

(areál FJCP), 586 01 Jihlava, Česko

Realizujeme rekonstrukce bytů a bytových jader, přestavby koupelen, interiér a kuchyně na míru. Nabízíme rychlou, cenově dostupnou a hlavně profesionální realizaci na klíč.

www.rekonstrukce-sadrokarton.cz

Větrná, 583 01 Chotěboř, Česko

ADAP Třebíč - zastoupená Milanem Handlíře

Bisattova 8, 674 01 Třebíč – Stařečka, Česko

Petr Mareš - rekonstrukce koupelny

Dačice, 380 01 Dačice, Česko

Libor Straka

Peč 48, 380 01 Peč, Česko

Miroslav Tesař

62, 582 52 Věžnice, Česko

Stavební Firma - Radek Střelec

výstavba budov, vnitřní rekonstrukce budov, rekonstrukce fasád, rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen, práce tesařské, klempířské práce, pokrývačské práce, podlahářské práce, terén…

Dřevostavby Cyma

Jsme firma z Vysočiny zabývající se realizací dřevostaveb. Provádíme také rekonstrukce budov a přístavby. Zajistíme veškeré práce na míru.

Saneco - Is s.r.o.

Karlov 17, 592 21 Karlov, Česko

Stavební firma Saneco-is Žďár nad Sázavou realizuje stavby na klíč, rekonstrukce budov, střechy Vysočina a zateplování domů.

Teplo T S.r.o.

Jungmannova, 666 01 Tišnov, Česko

Návrh a realizace řešení pro úsporný provoz nemovitostí, dodávky tepla, vody a elektrické energie, správa nemovitostí, výstavba a rekonstrukce budov.

NEST. HB spol. s r.o.

Žižkova, 580 01 Havlíčkův Brod, Česko

Generální dodávky staveb,průmyslové haly,zelená úsporám,rodinné domy,rekonstrukce a opravy staveb,zateplování budov,zemní a výkopové práce na Vysočině i celé ČR.

SDZprofin, s.r.o.

Pávovská 39, 586 01 Jihlava, Česko

SDZprofin, stavby, stavební firmy, rodinné domy, bytové domy, občanské stavby, rekonstrukce staveb, opravy fasád, zateplování budov, výrobní provozy, průmyslové haly, administrativní budovy, venk…

Okaso- Vzduchotechnika

thumb_up 61 líbí se
rate_review 1 Recenze
favorite 8 oblíbené
Šmolovy 232, 58001 Smolovy, Česko

Kompletní realizace, servis a prodej vzduchotechniky, klimatizací, topení, elektro, vody a stavební činnost.

PM Realstav Invest s. r. o.

Rosická, 664 17 Tetčice, Česko

PM Realstav - vyřeší Vaše požadavky na výstavbu dílčích částí, rekonstrukcí nebo komplexních projektů – novostaveb budov a komunikací.

RM-BAU s.r.o. Jindřichův Hradec

Belgická, 377 01 Jindřichův Hradec, Česko

Stavební společnost RM-BAU s.r.o. v Jindřichově Hradci provádí stavby domů, projekční činnost, ale také zateplování budov a rekonstrukce.

Mg - Real, S.r.o.

Jiráskova 2, 586 01 Jihlava, Česko

MG - REAL, s.r.o. Jihlava - Stavební firma - zateplování budov, stavba rodinných domů, rekonstrukce, bytová jádra ... obálka budov, podlahy, stavební práce, haly, sklady, administrativní budovy,…

Stavební firma Hádlík s.r.o.

Antonína Dvořáka 38, 674 01 Třebíč, Česko

Výstavba rodinných domů na klíč, půdní vestavby - přístavby, rekonstrukce bytových jader, zateplení budov, dlažby, obklady, sanace vlhkého zdiva, dodávka a montáž plastových oken.

Humpolecká stavební s.r.o.

Kamarytova, 396 01 Humpolec, Česko

Komplexní realizace staveb, novostavby a rekonstrukce staveb, zajištění všech stavebních profesí. Úprava terénu, práce s bagrem, Stavba lešení, Zateplení budov, Omítky na fasády včetně historický…

Rekreační Středisko Horník - Askino

thumb_up 536 líbí se
rate_review 35 Recenze
favorite 1060 oblíbené
Tři Studně, 59204 Tri Studne, Česko

Hotel Horník se nachází v samém centru Žďárských vrchů v nádherné přírodní scenérii na pozemku o rozloze 25 000 m2 s výhledem na rybník Sykovec.