Sokol Falco s.r.o. - velkoobchod krmiva

verified_user
2673 líbí se
Vížky 5
538 21 Lukavice, Česko
Požadavek na informaci

Sokol Falco s.r.o. - velkoobchod krmiva Společnost Bio

Hlavní informace

SOKOL FALCO s.r.o. je distribuční firmou firmy FALCO SOKOL a.s., která byla založena v r.1993 v Miřeticích pod obch. názvem MVDr. Jiří Sokol – Falco s e zaměřením na maloobchod s masem pro zvířata.

V roce 1994 jsme začali s výrobou kusového masa, v té době jsme na trh již dodávali širší sortiment mletých a mražených výrobků pro psy a kočky.

Od roku 1996 sídlíme ve vlastním závodě ve Vížkách u Chrudimi.

Produkujeme více než 50 druhů mražených masových výrobků pro zvířata, od roku 1998 též cca 40 druhů výhradně masových konzerv pro domácí mazlíčky, a to ve třech gramážích.

Náš sortiment se rozšířil také o více jak 60 sušených a uzených výrobků a pochoutek z vlastní výroby.

V současné době SOKOL FALCO s.r.o. zajišťuje distribuci masových výrobků pro zvířata po celé ČR a SR.

Dodáváme velkoobchodům, maloobchodům, chovatelským stanicím, útulkům, ozbrojeným složkám, veterinárním klinikám a v neposlední řadě i konečným spotřebitelům. Exportujeme též do mnoha států EU, vyrábíme i privátní značky.

Provozujeme i vlastní maloobchodní prodejny v Hlinsku, Miřeticích, Chrudimi a Žďáru nad Sázavou.

Ve všech prodejnách nabízíme veškerý sortiment krmiv pro psy a kočky z vlastní výroby - tj. mražené maso, konzervy, salámy, sušené pamlsky a mnohé další. Dále nabízíme sortiment:
granulovaných krmiv, doplňková krmiva (vločky, rýže, těstoviny aj.) a krmiva a chovatelské potřeby pro exotické ptáky, akvarijní rybičky, drobné hlodavce, králíky a drůbež.

Od roku 2013 byl spuštěn e-shop na stránkách www.falcokrmiva.com a www.konzervymax.com.

Společnost SOKOL FALCO s.r.o. dodává svým klientům produkty nejvyšší kvality a zajišťuje pro jejich spokojenost ten nejlepší servis.

Přesvědčte se sami!

Vížky 5 Lukavice

Otevírací hodiny
Telefonní čísla
Webové stránky
Sociální účty
facebook
Kategorie
prodejna krmiv velkoobchod výrobce krmiv

Sokol Falco s.r.o. - velkoobchod krmiva Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

Podobná stránka pro vaši firmu? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Přidejte svou společnost