Hykro Ltd.

thumb_up 1981 líbí se
favorite 3 oblíbené
Pod Zbuzany 1
15511 Prague, Česko
phone
Kliknutím zobrazíte telefon
Požadavek na informaci

Hykro Ltd. Company Information

Hlavní informace

HYKRO s.r.o.

Firma Karavan centrum HYKRO byla založena v roce 1996 (od roku 1999 jako s.r.o.) a je největším prodejcem karavanů v ČR, co se týká počtu zastupovaných značek. Prodáváme obytné přívěsy, karavany těchto výrobců : Knaus, Wilk, Neiwiadow (Polák), T@B, Weinsberg, Tabbert, Carado a luxusní švédské karavany KABE. Obytná auta prodáváme od těchto značek KABE, Weinsberg, Eriba, Carado, Ilusion, Blucamp, obytné vestavby La Strada a "nově" od léta 2009 špičkové kvalitní a luxusní vozy Carthago.

V současné době vlastníme 30 obytných přívěsů a 15 obytných aut. Cílem firmy je poskytovat co nejkvalitnější služby v oblasti prodeje nových karavanů, půjčovny obytných vozidel,servisu a příslušenství pro caravaning. Zabýváme se prodejem obytných vozů a přívěsů, nových i použitých, oceňováním vozidel, servisem, zajišťujeme leasing. V roce 2005 jsme se přestěhovali do vlastního (v současné době již splaceného), velkého areálu v Praze 5 Řeporyjích, kde najdete i bohatý výběr příslušenství ke karavaningu. Naši prodejci mají veškerá potřebná školení na prodej obytných vozů a karavanů , mohou se s Vámi podělit o své dlouhodobé zkušenosti z prodeje téměř tří set obytných vozů a obytných přívěsů. Od sezóny 2008 jsme pro Vás připravili několik novinek a nových značek - zejména nejluxusnější značka v Evropě - karavany KABE, kterou jako jediní exkluzivně zastupujeme v celé střední a východní Evropě. Dále nabízíme obytné vestavby La Strada, Knaus, Weinsberg, Blucamp. Nabízíme také výrobu individuálních vestaveb do dodávek, dle přání zákazníků.
Od jara r. 2007 jsme spustili rozsáhlý internetový obchod , www.hykro.cz/e-shop a www.e-karavan.cz. V těchto internetových obchodech najdete průřez celým spektrem doplňků pro karavaning a outdoor. Každým dnem do e-shopů přidáváme nové položky a ostatní položky aktuálně upravujeme. Zboží do těchto obchodů již nakupujeme přímo u výrobců a proto Vám jej můžeme nabídnout opravdu za špičkové ceny. Neustále hledáme kvalitnější a levnější dodavatele s co možná nejkratšími dodacími lhůtami. Další internetový obchod provozujeme pod doménou www.caravancamp.cz. Pro novou sezónu 2011 jsme tak pro Vás připravili další rozšíření a zkvalitnění sortimentu. Souvisí s tím i výrazné zvýšení skladových zásob u nejběžnějších produktů. V oblasti prodeje nových obytných vozů a karavanů patří do naší nabídky pevně už i značky: Carado, Tabbert a obytné vozy Carthago. Koncem měsíce února 2011 jsme absolvovali dvoudenní intenzivní školení ve výrobním závodě Carthago. V červnu 2011 jsme byli proškoleni pro bezpečnostní pískování skel obytných vozů.

V oblasti servisu karavanů a obytných vozů provádíme veškeré kompletní servisní služby. Opravy se týkají nástaveb, montáže solárních panelů, automatických satelitů, vzduchového pérování, couvacích kamer, výměn plechů, opravy alkoven, opravy lednic, topení, poškozených elektrobloků , montáže nástavbových klimatizací, nástavbových baterií atd. Provádíme také revize PB a Elektro všech druhů a značek karavanů. Testujeme akumulátory a plníme motorové klimatizace obytných vozů. Dále montujeme mechanické i elektronické zabezpečovací zařízení do karavanů, tažná zařízení, držáky motocyklů. Montujeme energetické články EFOY, pohony pro obytné přívěsy, tažná zařízení na obytná auta atd. Na podzim 2010 jsme absolvovali školení na nejnovější zabezpečovací a satelitní techniku. (Alarmy Jablotron a internet přes satelit TELECO). Na probíhající sezónu 2011 jsme již výborně předzásobeni, postupně dovážíme další karavany a jsme schopni se o Vašeho miláčka všestranně postarat. V únoru 2011 jsme byli opět na školení u výrobce luxusních vozů Carthago. Zde nás seznámili s nejnovějšími technologiemi oprav GFK, nábytků vozidel, identifikací technických závad. Získali jsme tak další zajímavé návody, rady a technickou podporu pro profesionální zvládnutí oprav těchto obytných vozů. Od června 2011 také nově pískujeme okna a plníme i střešní klimatizace pro karavany značek Telair a Dometic. Kontakt na servis je 777210086 p. Svatek, e-mail : servis@hykro.cz. Koncem června 2011 jsme si již měli možnost prohlédnout nová obytná vozidla tradičního německého výrobce Knaus Tabbert Group. Tedy Knaus, Wilk, Weinsberg, Tabbert a T@B. Od července tedy jsou již v prodeji nové inovované modely těchto značek a již v prvním týdnu prázdnin dovezeme první obytné přívěsy modely 2012. Ve dnech 3. a 4. 7. 2011 jedeme do SRN město Bad Waldsee , proslulé výrobou obytných vozidel Hymer na předvedení nových modelů značky Carado a Eriba. V nejbližší době Vás budeme o novinkách informovat.

Převzetí velkoobchodu Caravan Camp

Na podzim loňského roku jsme kompletně převzali zavedený maloobchod a velkoobchod s karavanovými doplňky Caravan Camp. Jedná se známé atraktivní značky z Anglie. Jsou to značky ROYAL, UNIPART, PYRAMID, PURPLELINE. Od května 2011 dodáváme již také ostatním prodejcům karavanů zboží v rámci našeho velkoobchodu. Jedná se především o markýzy, klimatizace, vzduchové pérování Dunlop, stany ke karavanů, kempové nádobí, pohony pro obytné přívěsy, náhradní díly pro většinu vozidel a další zboží.

Od těchto dodavatelů dovážíme velmi žádané zboží, především :

pohony pro karavany
kempový nábytek
sady nádobí
přenosná wc
stany ke karavanům
střešní klimatizace
tepelné zářiče a spoustu dalšího žádaného zboží. Více k nabídce v našich intermetových obchodech. Nově také www.plynove-zarice.cz
čistící chemie
přídavná zrcátka
koberce
solární dobíjení
markýzy pro karavany
couvací kamery
energetické články EFOY
tažná zařízení pro obytná auta
držáky kol

Pod Zbuzany 1 Prague

Otevírací hodiny
Pondělí:
08:00 - 12:00
Úterý:
08:00 - 12:00
Středa:
08:00 - 12:00
Čtvrtek:
08:00 - 18:00
Pátek:
08:00 - 18:00
Sobota:
08:30 - 18:00
Neděle:
09:00 - 15:00
Parkování
Společnost má parkoviště.
Telefonní číslo
+420244914663
Linki
Sociální účty
Klíčová slova
Opravna obytných vozů, Prodejce obytných vozů

Hykro Ltd. Recenze

Jak hodnotíte tuto společnost?

Jste majitelem této společnosti? Jestliže ano, neztrácejte možnost aktualizovat profil své firmy, přidat produkty, nabídky a vyšší pozici ve vyhledávačích.

Podobná stránka pro vaši firmu? Ujistěte se, že vás a vaši nabídku každý najde. Vytvořte si speciální firemní stránku na Yoys - je to jednoduché a snadné!
Přidejte svou společnost