Retail shop Czech Radio

thumb_up 2628 líbí se
rate_review 6 Recenze
favorite 1 oblíbené
Olšanská 5
13000 Prague, Česko
phone
Kliknutím zobrazíte telefon
Požadavek na informaci

Retail shop Czech Radio Company Information

Hlavní informace

Na eShopu Radioteka.cz najdete audio obsah ke stažení ve formátech MP3 a FLAC, dále pak CD, DVD, knihy a notové záznamy. Provoz Radiotéky zajišťuje vydavatelství Českého rozhlasu Radioservis, a. s.

Naším záměrem je zpřístupnit vybrané pořady z archivu Českého rozhlasu (mluvené slovo, hudbu, dokumenty atd.) a fyzické nosiče na jednom místě online.

Český rozhlas je největším výrobcem audiozáznamů v České republice. V Radiotéce se postupně objeví unikátní nahrávky z jeho archivu, historické dokumenty vypovídající o té které době, dramatizace a koncerty v různých interpretacích, stejně jako produkce rozhlasových hudebních těles. Samozřejmostí je nabídka audia ve vysoké zvukové kvalitě, pořady jsou upravovány zvukovými mistry.

Olšanská 5 Prague

Otevírací hodiny
Pondělí:
09:00 - 16:30
Úterý:
09:00 - 16:30
Středa:
09:00 - 16:30
Čtvrtek:
09:00 - 16:30
Pátek:
09:00 - 16:30
Parkování
Společnost má parkoviště.
Telefonní číslo
+420221551349
Linki
Sociální účty
Klíčová slova
prodejna cd, prodejna dvd, prodejna videa

Retail shop Czech Radio Recenze

Jak hodnotíte tuto společnost?

Jste majitelem této společnosti? Jestliže ano, neztrácejte možnost aktualizovat profil své firmy, přidat produkty, nabídky a vyšší pozici ve vyhledávačích.

Podobná stránka pro vaši firmu? Ujistěte se, že vás a vaši nabídku každý najde. Vytvořte si speciální firemní stránku na Yoys - je to jednoduché a snadné!
Přidejte svou společnost